0

استقبال سرکار خانم آذین محتشم از میز همراه اشوان

سرکار خانم آذین محتشم از مدرسان بنام و گرید A  میکروپیگمنتیشن کشورمان از میز همراه اشوان به عنوان میزی جهت تمرین کارآموزان خود استقبال نمودند.

خانم آذین محتشم در حال استفاده از میز زیردستی اشوان


اعطای نمایندگی به فروشگاه kiki toys جم سنتر

فروشگاه اینترنتی اشوان با رویکرد اخذ نمایندگی در حوزه های مختلف برای شناساندن محصول میز همراه خود به مشتریان گرامی همکاری خود را در حوزه ی لوازم التحریر با فروشگاه kiki toys  واقع در جم سنتر آغاز نموده است.


استقبال آقای مهدی مقدم، هنرمند محبوب کشور از میز همراه اشوان

استفاده جناب آقای مهدی مقدم هنرمند مردمی کشورمان از میز همراه اشوان و ابراز لطف ایشان به این محصول باعث افتخار شرکت اشوان می باشد.

استفاده مهدی مقدم از میز تحریر اشوان


استقبال جناب آقای محمود شهریاری مجری بنام کشور از میز همراه اشوان

تحریر محمود شهریاری با میز تحریر اشوان


حضور اشوان در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته تهران

برند اشوان زیر مجموعه ی شرکت گسترش فناوری آفشید برای اولین بار در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته در مورخ ۱۲ لغایت ۱۵ دی ماه سال جاری شرکت کرد. در این نمایشگاه شرکت اقدام به معرفی ، اخذ نمایندگی و سفارش هدایای تبلیغاتی به صورت عمده نمود. با توجه به کاربردهای فراوان ، برای همه ی سنین ، این میز همراه توانست توجه بسیاری از شرکت کننده گان را به خود معطوف نماید.

از کاربردهای مورد توجه میز همراه می توان به استفاده از آن به عنوان میز لپ تاپ ، میز مطالعه ، میز میکروپیگمنتیشن و میز غذا خوری نام برد.

فروشگاه اینترنتی اشوان


عقد قرارداد با فروشگاه اینترنتی بیار

شرکت اشوان اولین تولید کننده میز همراه سبک و قابل حمل با کاربردهای متنوع و مورد استفاده برای رده های سنی مختلف می باشد.

از کاربردهای میز همراه اشوان می توان به میز مطالعه، میز لپ تاپ، میز تحریر، میز میکروپیگمنتیشن و میز نماز اشاره کرد.

این شرکت با هدف گسترده معرفی میز همراه خود به عموم مردم و در دسترس قرار دادن آن، تمایل خود را به همکاری با فروشگاههای آنلاین نشان داده و در این زمینه گامهای موفقی برداشته است، که از این موارد می توان به عقد قرارداد با فروشگاه اینترنتی بیار اشاره کرد.


حضور اشوان در PMU فستیوال جزیره کیش

فروشگاه اینترنتی اشوان با هدف معرفی و شناساندن محصول به کاربران گرامی تصمیم به شرکت در همایش و نمایشگاه های مختلف در سراسر کشور گرفته، لذا برای اولین بار در همایش میکروپیگمنتیشن جزیره کیش حضور به هم رساند.
این فروشگاه اینترنتی باتوجه به کاربردهای متنوع محصول میز همراه، علی الخصوص استفاده به عنوان میز برای قشر آرایشگر در حوزه میکروپیگمنتیشن، با موفقیت چشمگیری روبرو شد.
در این همایش که فروشگاه اینترنتی اشوان اسپانسری آن را به عهده دارد، جناب آقای محمود شهریاری به عنوان مجری همایش حضور داشتند.


ثبت برند اشوان در سازمان املاک و اسناد کشور

برند اشوان زیرمجموعه شرکت گسترش فناوری آفشید با شماره ثبت ۲۷۰۰۹۲ در مورخه ۹۶/۰۷/۲۴ به ثبت رسید.

لغت اشوان در فارسی به معنی پیروان راستین می باشد و این شرکت اولین تولیدکننده میزهای همراه – مشخصا میز لپ تاپ همراه – در کشور می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی فروشگاه مراجعه نمایید.

برند اشوان


گواهی نامه ثبت طرح صنعتی

برند اشوان زیرمجموعه شرکت گسترش فناوری آفشید با شماره ثبت ۲۷۰۰۹۲ در مورخه ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ به ثبت رسیده.

گواهینامه طرح صنعتی میز همراه اشوان، با تلاش و پیگیری های مکرر جناب آقای مهندس یعقوبی در مورخه یازدهم مهرماه ۱۳۹۷ دریافت شد.

مشخصات طرح صنعتی:

میز همراه متشکل از دو قسمت پارچه ای و پلاستیکی است به شکل نیم دایره ای قوس دار؛ که قوس آن در مصاف کمر قرار می گیرد و قسمت زیرین توبره ای است بسیار سبک که روی زانو و زیر صفحه پلاستیکی میز قرار می گیرد. توبره توسط دکمه هایی به قسمت مسطح میز بست می گردد.


هجدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات آموزشی

شرکت اشوان، اولین تولید کننده میز همراه با کاربردهای متنوع از جمله استفاده به عنوان میز لپ تاپ – میز مطالعه – میز غذاخوری – میز تحریر – میز نماز و … می باشد.
باتوجه به اینکه محصول نوین بوده و نیاز به معرفی بیشتر دارد، مجموعه اشوان اقدام به شرکت در نمایشگاه های بین المللی در شهرهای کشور عزیزمان نموده است.
اولین نمایشگاهی که اشوان اقدام به شرکت در آن نموده، هجدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی کودک و نوجوان، اساب بازی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات کمک آموزشی می باشد که از دلایل حضور در این نمایشگاه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • معرفی محصول به جامعه
  • فروش بی واسطه و مستقیم
  • خلق موفقیت های سودآور و واگذاری نمایندگی
  • دریافت نقطه نظرات نسبت به میز همراه اشوان
  • رشد و برجسته سازی نام شرکت خود

محل برگزاری نمایشگاه: همدان، میدان عاشورا، محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی، سالن بوعلی سینا، غرفه اشوان


عقد قرارداد با فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

به اطلاع می رساند فروشگاه اینترنتی اشوان در آبان ماه سال جاری با فروشگاه اینترنتی گاج مارکت زیرمجموعه گروه آموزشی جوکار – تهیه کننده کتب کمک درسی و آموزشی – همکاری خود را در زمینه فروش میزهای همراه، میز مطالعه و میز لپ تاپ آغاز نمود.
مجموعه گروه آموزشی جوکار علاوه بر فروشگاه اینترنتی، دارای یک فروشگاه در خیابان انقلاب نیز می باشد.
میز همراه اشوان کاربردهای مختلفی دارد که با توجه به نیاز اقشار بازدیدکننده از فروشگاه گاج، عمدتا می توان از کاربردهای آن از به عنوان میز لپ تاپ، میز تحریر و میز غذاخوری نام برد.


اشوان در تبلیغات مترو تهران

حمل‌ و نقل ریلی کشور سالیانه حدود ۳۰ میلیون مسافر را در سراسر کشور جابه‌جا می‌کنند. ایستگاه‌های قطار از مهم‌ترین مراکز جابه‌جایی بین شهری مسافران هستند و روزانه ده‌ها هزار نفر مسافر را پذیرا می‌باشند. ایستگاه‌های مترو نیز جزء پرترددترین فضاهای حمل ‌و نقل درون شهری به حساب می‌آیند، برای مثال در کلانشهر تهران به طور متوسط روزانه ۴ میلیون مسافر از طریق مترو جابه‌جا می‌شوند؛ بنابراین ایستگاه‌های راه آهن و مترو از ظرفیت بالایی برای جلب توجه مخاطبان برخوردارند. با توجه به استفاده اقشار مختلف مردم از راه آهن و مترو  این شیوه یکی از مناسب‌ترین روش‌ها برای تبلیغ کالاهای مصرفی و خدمات است چرا که روزانه هزاران نفر آگهی‌های تبلیغاتی قرار گرفته در ایستگاه‌های قطار را مشاهده می‌کنند. با این حساب می‌توان گفت صاحبان کالا و خدمات می‌توانند از فرصت‌های تبلیغاتی بی‌نظیری که در این ایستگاه‌ها وجود دارد بهره ببرند.
از این رو فروشگاه اینترنتی اشوان بر آن شد که تبلیغات محصول میز همراه خود را، با توجه به تنوع کاربردی در قالب عکس – به عنوان میز لپ تاپ، میز مطالعه، میز غذاخوری و میز نماز – در واگن های یکی از خطوط پرتردد مترو در معرض دید عموم قرار دهد.

تبلیغات این شرکت در تاریخ سی تیر تا سی مرداد ماه سال ۱۳۹۷ در خط تجریش – کهریزک  اکران و با استقبال خوبی از جانب مردم مواجه گردید.


عقد قرارداد با فروشگاه اینترنتی آرنامال

شرکت اشوان تولید کننده میز همراه با هدف شناساندن هرچه بیشتر محصول خود به عموم مردم در نظر دارد با فروشگاه های اینترنتی همکاری نماید.

از این روی این شرکت بر آن شد پس از همکاری با دیجی کالا با فروشگاه اینترنتی آرنامال همکاری خود را آغاز نموده و میزهای همراه خود را – با تنوع استفاده به عنوان میز لپ تاپ، میز مطالعه، میز غذاخوری، میز نماز – از طریق این فروشگاه در اختیار عموم قرار دهد.


اعطای نمایندگی به فروشگاه نی نی سالن در مرکز خرید جم سنتر

فروشگاه اینترنتی اشوان با رویکرد گرفتن نمایندگی در حوزه های مختلف برای شناساندن محصول میز همراه خود با کاربردهای متنوع – به عنوان میز لپ تاپ، میز غذاخوری، میز مطالعه، میز نماز – در حوزه ی کودک با فروشگاه نی نی سالن واقع در جم سنتر همکاری خود را آغاز نموده است.


حضور اشوان در نمایشگاه مادر و کودک

بدینوسیله به اطلاع می رساند، اشوان برای اولین بار جهت معرفی میز همراه و کاربردهای آن در حوزه مادر، کودک و نوزاد در تاریخ ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۷ لغایت ۱۹ شهریورماه از میزهای همراه خود برای استفاده به عنوان میز تحریر، میز لپ تاپ، میز غذاخوری کودک و … در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک رونمایی کرد و خوشبختانه با استقبال خوبی از جانب شرکت کنندگان مواجه گردید.


حضور اشوان در سمینار نما آوای زندگی

موسسه ی نما آوای زندگی مرکز آموزش مهارتهای زندگی به زبان ساده در قالب برگزاری تورها، کارگاهها و سمینارهای آموزشی با موضوعات مختلف واقع در شهرک غرب و با حضور اساتید بنام و صاحب نظر مخاطبین بسیاری را به خود جذب می نماید.                        http://namaava.ir

اشوان در سمینار آموزشی


اشوان در سمینار آرایشی مریم رئوف به عنوان اسپانسر

سالانه همایش ها و سمینارهای متنوعی در زمینه ها ی مختلف از جمله آرایشی، بهداشتی و سلامت  و … توسط بزرگان این عرصه در سطح تهران برگزار می شود که شرکت کنندگان زیادی ازجمله روسای اتحادیه و آرایشگران خبره و برتر شرکت می کنند. اینگونه سمینارها اهداف مختلفی را مدنظر قرار می دهند که از جمله آن اهداف می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • حضور و تعامل برترین برندهای صنایع آرایشی، بهداشتی در راستای سیاستهای کلی ارتقاء ایمنی و سلامت مصرف کننده با یکدیگر.
  • ارائه آموزش های به روز در جهت ارتقاء دانش در این صنایع یا اتحادیه های مرتبط .

فروشگاه اشوان در راستای نیل به اهداف خود برای شناساندن محصول به صورت گسترده تمایل خود را به شرکت در اینگونه سمینارها ابراز نموده است.
از این رو این شرکت در تاریخ بیست ودوم خرداد ماه ۱۳۹۷ در سمینار تخصصی خانم مریم رئوف واقع در هتل اسپینانس (سعادت آباد) به عنوان اسپانسر شرکت نمود و توانست خود را به قشر آرایشگر در سطح گسترده معرفی نماید.


نشر آگهی تبلیغاتی در آگهی نامه پیک برتر

با توجه به گستردگی جمعیت و بزرگ شدن شهرها چنانچه صاحبین مشاغل درصدد معرفی کسب و کار خود باشند، ناگزیر می بایست به تبلیغات روی آورند. امروزه راههای مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که هر کدام مخاطبین خاص خود را دارند. برای مثال رادیو، تلویزیون، نشریات، فضای مجازی و ….

بنابر شرایط کسب و کار و بودجه، صاحبین مشاغل تصمیم می گیرند که کدام یک از روش های تبلیغاتی نتیجه بهتر و بازدهی بیشتری را در بر دارد. با توجه به توضیحات فوق شرکت اشوان هم از این قائله مستثنا نبوده و تبلیغات خود را با انتشار آگهی در آگهی نامه پیک برتر آغاز نموده است.

آگهی نشر شده در مجله پیک برتر مربوط به محدوده : ونک، ولیعصر، گاندی، جهان کودک، ملاصدرا، شیخ بهایی، سئول، آرارات، شیراز و ونک پارک بوده و در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در پشت جلد چاپ و منتشر گردید.

حضور اشوان در پیک برتر


اشوان در نمایشگاه بین المللی کتاب سال ۱۳۹۷

اشوان برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب در تاریخ دوازدهم تا بیست و دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در مصلی امام خمینی حضور بهم رسانید.

در این نمایشگاه ناشران داخلی، خارجی، دانشگاهی، کودک و نوجوان، نشر دیجیتال و بخش سازمانها و نهاد ها شرکت داشتند.

شرکت اشوان با دو غرفه در دو بخش مجزا حضور یافت:۱- سازمانها و نهادها ۲- غرفه در فضای باز. که توانست اقشار مختلف مردم را به خود جذب نماید.

با وجود شرایط جوی نامناسب که گاهاً موجب سختی در عبور و مرور می گردید، از استقبال کم نظیر بازدید کنندگان کاسته نشد.

اقشار متنوعی از مردم با مورد توجه قراردادن کاربردهای مختلف از میز همراه و استقبال از این محصول نو و پر کاربرد ما را در راه معرفی بهتر محصول یاری کردند؛ به عنوان مثال؛ قشر خوشنویسان با مورد توجه قرار دادن سهولت در کاربری برای خوشنویسان ما را به سمت معرفی محصول به این انجمن سوق دادند.

این شرکت به واسطه ی اولین حضور خود در نمایشگاه در کنار عرضه اولیه محصول، تخفیفاتی را برای جذب و رضایت هر چه بیشتر مشتری در نظر گرفت و محصول را بدون  واسطه به مشتری عرضه کرد.